E-cigareta - fenomén, který brzy nahradí kouření tabákových výrobků.

E-cigareta, nebo také elektronická cigareta, je několik málo let starý vynález, který kuřákovi umožňuje částečně či zcela nahradit kouření tabákových cigaret. Kouřením e-cigarety si kuřák dopřeje přísun nikotinu, na který je zvyklý, ale zároveň šetří svoje plíce, jelikož kouř, který produkuje kvalitní e-cigareta, jako je SKYCIG, obsahuje pouze vodní páru a nikotin s příchutí.

Kuřák, který je zvyklý na konzumaci tabákových cigaret, si s e-cigaretou může dopřát pohodu a uklidnění z kouření, aniž by ohrozil zdraví svých plic!

Kuřák, jehož volba je e-cigareta, navíc ušetří zhruba polovinu nákladů na kouření v porovnání s kouřením tabákových cigaret - s elektronickou cigaretou SKYCIG vychází ekvivalent dvaceti tabákových cigaret na necelých 46 korun!

A jak vlastně funguje taková e-cigareta SKYCIG? Skládá se ze tří částí. Ta část, kterou e-kuřák drží v ruce, je baterie, která napájí elektrickou energií tzv. vaporizér (někdy také atomizér). Vaporizér je zařízení našroubované na baterii, které je u kvalitních e-cigaret součástí tzv. kartomizéru, ve kterém je obsažen nikotinový roztok. Vaporizér obsah kartomizéru zahřívá, když e-kuřák z e-cigarety potáhne, a vytváří ze vzduchu a nikotinového roztoku vodní páru, která obsahuje nikotin a ochucovací látku.

Příchuť náplně si kuřák e-cigarety může zvolit. E-cigareta SKYCIG nabízí všechny klasické příchutě, na které je kuřák zvyklý u kouření tabákových cigaret. První je klasická tabáková příchuť, dále příchuť marlboro, která je tabákové příchuti velmi podobná, ale má sladký nádech. Ve výběru nechybí mentolová příchuť, či vanilková a cherry příchuť pro ty, kteří holdují sladkým cigárkám / doutníčkům.

E-cigareta má oproti klasické tabákové cigaretě několik nesporných výhod. Při kouření e-cigarety SKYCIG kuřák neškodí svým plicím, ušetří zhruba polovinu peněz, a neškodí ani svému okolí, jelikož vyfukuje pouze vodní páru, kterou e-cigareta produkuje. Kouř z e-cigarety nezanechává žádný zápach, jelikož nedocházi k hoření, jak je tomu u tabákových cigaret. Z toho vyplývá i možnost kouřit tam, kde kuřáci tabákových cigaret kouřit nesmějí, například nekuřácké resturaci, v letadle, v muzeu či v galerii.

Pokud váháte, která e-cigareta je na českém trhu nejlepší, odpověď je jednoduchá - je to e-cigareta SKYCIG! Nejenže dostanete v ceně Startovacího balíčku příslušenství, které je nutné u jiných značek dokupovat, ale zároveň máte jistotu britské kvality a zdravotní kontroly výroby. E-cigareta SKYCIG také produkuje velmi vydatný a chutný dým, a její design je ze všech v Čechách prodávaných značek jednoznačně nejlepší a nejkompaktnější!