E-cigareta neboli také elektronická či elektrická cigareta je moderní způsob kouření, při kterém kuřákovi nehrozí zdravotní rizika pro jeho plíce.

E-cigareta je zařízení, které vypadá (v případě těch kvalitnějších výrobků a lepších výrobců) přesně jako normální tabáková cigareta, avšak neobsahuje žádný tabák. A jelikož neobsahuje žádný tabák, nedochází zde k hoření a tedy ke vzniku tisíců zdraví škodlivých a karcinogenních látek, jako je tomu u běžné tabákové cigarety.

E-cigareta je tvořena z baterie, to je ten nejdelší díl, který nahrazuje část, ve které je v běžné cigaretě napěchován nasekaný tabák.

Na baterii je našroubován tzv. Vaporizér (někdy také atomizér), který poháněn baterií tvoří ze vzduchu vodní páru.

Na vaporizér je nasazena náplň, která je třetí a poslední součástí e-cigarety. V náplni je vatička napuštěná nikotinovým roztokem a látkou dávající dýmu příchuť. U kvalitnějších výrobků, mezi nimiž vede e-cigareta SKYCIG, je vaporizér a náplň spojena v tzv. kartomizér.

Vodní pára produkovaná vaporizérem navlhčuje vatičku a tím se do této vodní páry dostává nikotin a příchuť, a kuřák e-cigarety tak při potahování z tohoto konce – kartomizéru – vdechuje dým, který pak zas vyfukuje. Výsledný efekt je velice podobný vdechování a vydechování kouře z běžné tabákové cigarety. Jediným rozdílem je to, že dým z e-cigarety nenechává v ústech pocit „popelníku“ a nezanechává ani žádný zápach ve vzduchu po jeho vydechnutí.

E-cigareta kuřákovi nahradí kouření tabákových cigaret zcela, pokud k tomu má kuřák vůli. Kouřením tabákových cigaret u kuřáka vzniká závislost jednak na nikotinu a také dále na několika desítkách dalších látek (chemikálií), které jsou výrobci tabákových cigaret do tabákové drti přidávány úmyslně za účelem vytvoření závislosti na svých výrobkách. Přechodem na e-cigaretu se tedy kuřák zbaví minimálně návyku na tyto chemikálie, z nichž mnohé jsou karcinogenní.

Pokud má kuřák dostečnou vůli, může být e-cigareta dobrý prostředek i k tomu, aby přestal kouřit úplně. E-cigareta sice ochrání kuřákovo plíce a zbaví ho vdechování zmíněných chemikálií, avšak kuřák e-cigarety stále do svého těla přijímá nikotin. Nikotin sice není karcinogenní avšak má některá zdravotní rizika. Ta jsou sice nesrovnatelně méně závažná než dopad kouření tabákových cigaret na kuřákovo plíce, avšak nejsou nulová. I proto SKYCIG nabízí tři různé úrovně obsahu nikotinu v kartomizérech, aby mohl e-kuřák SKYCIG postupně časem snižovat dávky nikotinu.

E-cigareta tedy může kuřákovi pomoci kouřit zcela, nebo kuřák může e-cigaretou zcela či částečně nahradit kouření tabákových cigaret a neničit si tak kouřením své plíce.

V případě, že si budete chtít pořídit e-cigaretu, následujte rozhodnutí několika milionů spokojených zákazníků ve Velké Británii, USA a Německu, a zvolte e-cigaretu SKYCIG!

E-cigareta SKYCIG Vám nabízí v základním Startovacím balíčku dvě kompletní e-cigarety, nabíječku do USB i do zásuvky, 5 kartomizérů (ekvivalent 5-ti krabiček tabákových cigaret), a navíc i přenosnou nabíjecí krabičku SKYCIG. Tato elegantní přenosná nabíjecí rabička má v sobě zabudovaný akumulátor a nabíjí Vám jednu baterii zatímco druhou používáte ke kouření!

Mnoho e-cigaret se dá pořídit zá pár set korun, avšak vždy dostanete čínský šmejd, který je nefunkční rovnou, nebo přestane fungovat v krátké době. Navíc dostanete většinou pouze jednu čínskou e-cigaretu bez dalšího příslušenství, a pokud se rozhodnete toto příslušenství, přesto že se jedná o šmejd, dokoupit, dostanete se na cenu kvalitní značkové e-cigarety, jako je například SKYCIG. S tím rozdílem, že čínský šmejd zůstane čínským šmejdem, ale e-cigareta SKYCIG Vám bude sloužit velmi dlouho a k Vaší plné spokojenosti!

E-cigareta SKYCIG je nejlepší e-cigareta na českém trhu!

E-cigareta SKYCIG byla vyhodnocena jako nejlepší elektronická cigareta na britském trhu renomovaným serverem smoking.com, který testoval všechny e-cigarety na britském trhu, přičemž ve Velké Británii jsou k dostání všechny značkové e-cigarety světa, a to je pro SKYCIG přeci skvělá vizitka!