Elektrická cigareta je vynález umožňující kuřákovi pokračovat ve svém zlozvyku a neohrožovat zdraví svých plic.

Elektrická cigareta je asi pět let starý vynález, se kterým kuřák může vdechovat dým obsahující nikotin, a uchovat si tak i své sociální návyky, avšak nevdechovat dehet a další tisíce škodlivých a rakovinotvorných látek, které jsou obsaženy v klasické tabákové cigaretě.

Elektrická cigareta je zařízení produkující dým obsahující vodní páru s nikotinem a příchutí tábáku (či jinou). Nedochází zde k hoření tabáku, a tedy nevzniká dehet a jiné karcinogenní látky, které vdechuje kuřák tabákových výrobků.

Elektrická cigareta je – v případě kvalitních designových elektrických cigaret – stejně velká jako běžná tabáková cigareta, stejně tak i krabička, ve které je elektrická cigareta nošena, by měla být stejně velká jako krabička tabákových cigaret. Exkluzivní značková elektrická cigareta SKYCIG dokonce v krabičce schovává akumulátor, který nabíjí Vaší elektrickou cigaretu, zatímco druhou kouříte (Startovací balíček SKYCIG obsahuje dvě kompletní elektrické cigarety).

Náklady na kouření elektrické cigarety jsou nesrovnatelně nižsí než náklady na kouření klasických tabákových cigaret. Zatímco krabička běžných cigaret stojí zhruba 75 korun, ekvivalent dvaceti tabákových cigaret (tedy zhruba 200 potáhnutí z elektrické cigarety) stojí se SKYCIG pouhých 46 korun – elektrická cigareta SKYCIG Vám ušetří téměř polovinu nákladů na kouření!

Elektrická cigareta SKYCIG je racionální volbou i pro ty, kdo nechtějí přestat kouřit zcela, ale chtějí šetřit své plíce. Elektrická cigareta SKYCIG je skvělou volbou i pro ty kuřáky, kteří se časem rozhodnou přestat s kouřením zcela. Lze totiž kupovat různě silné náplně a časem kouřit méně a méně nikotinu. Narozdíl od tabákové cigarety, kterou si kuřák zapálí a dokouří, elektrická cigareta SKYCIG umožňuje si potáhnout jednou či dvakrát a poté přestat s tím, že takto kuřák uspokojí svoji touhu si zakouřit.

Elektrická cigareta SKYCIG je nejlepší elektrická cigareta v ČR, jelikož za cenu Startovacího balíčku dostanete kompletní dvě elektrické cigarety, dvě nabíječky, náplně v hodnotě šesti krabiček cigaret a přenosnou nabíjecí krabičku SKYCIG. Nic dalšího – žádné příslušenství – již dokupovat nemusíte!

Elektrická cigareta SKYCIG je nejlepší hodnotou za Vaše peníze!