Pokud člověk vybírá elektronickou cigaretu, je nutné zvážit několik hledisek.

Nejprve je třeba si uvědomit, že elektronická cigareta musí mít několik důležitých vlastností, které kuřák elektronické cigarety ocení při jejím užívání.

Elektronická cigareta, jakožto náhražka tabákové cigarety, musí stejně vypadat, a musí být stejně balená. V tomto ohledu nemá elektronická cigareta SKYCIG na českém trhu konkurenci, jelikož v ceně základního startovacího balíčku nabízí dvě kompletní elektronické cigarety přesné velikosti běžné tabákové cigarety, navíc uložené ve vkusné a elegantní krabičce přesné velikosti krabičky tabákových cigaret.

Elektronická cigareta musí být kdykoliv připravena k použití, což znamená, že se Vám nesmí vybít baterie. Většina výrobců elektronických cigaret spoléhá na to, že si e-kuřák bude nosit po kapsách několik náhradních baterií, popř. že si je bude doma, v restauraci či v letadle průběžně nabíjet. Elektronická cigareta SKYCIG má ale i zde velký náskok! Krabička, ve které uživatel elektronické cigarety SKYCIG své kuřácké náčiní nosí, má totiž zabudovaný akumulátor, který průběžně nabíjí jednu baterii, zatímco druhou e-kuřák používá ke kouření elektronické cigarety SKYCIG. V této nabíjecí krabičce pak lze nabít baterii až sedmkrát, což znamená až sedm hodin nepřetržitého (!) kouření!

Elektronická cigareta musí produkovat velké množství dýmu příjemné chuti a konzistence. Zde většinou záleží na velikosti celé elektronické cigarety, jelikož větší e-cigareta má větší vaporizér a větší baterii. Výjimkou z tohoto pravidla je elektronická cigareta SKYCIG, která při kompaktních rozměrech produkuje velké množství příjemného dýmu. Důvodem je špičková kvalita vaporizérů integrovaných v kartomizérech SKYCIG, a za druhé špičková kvalita baterií SKYCIG, které využívají technologie, díky níž je baterie citlivá na dotek a na proudění vzduchu. Z tohoto důvodu lze z elektronické cigarety SKYCIG potahovat pouze zlehka a dostane se Vám i přesto velkého množství dýmu.

Elektronická cigareta SKYCIG ve svých kartomizérech obsahuje nikotinový roztok a příchutě, které jsou vyráběny exkluzivně pro SKYCIG Corporation, a jejichž zdravotní nezávadnost je testována v britské laboratoři. Většině výrobců elektronických cigaret dodává e-liquid (nikotinový roztok) několik málo čínských výrobců, takže příchutě jsou u většiny značek stejné, navíc zdravotně netestované, a většinou obsahují velké množství nespecifikovaných látek. Elektronická cigareta SKYCIG obsahuje ve svých náplních pouze vodu, propylen glykol + glycerin (zdravotně nezávadná látka používaná při výrobě potravin a léčiv), nikotin a příchuť.

Elektronická cigareta musí mít zázemí férového prodejce. SKYCIG Corporation zákazníkovi vždy garantuje odeslání zboží v den obdržení platby za zboží, garantuje nonstop zákaznickou podporu po telefonu a emailu, příjemné jednání se zákazníkem, v Čechách nevídaný zákaznický servis snažící se vyhovět zákazníkovi při jakékoliv situaci, a garantuje i okamžitou a bezplatnou výměnu reklamovaného zboží v případě, že se na některé z komponent objeví závada.

Elektronická cigareta SKYCIG je na českém trhu tím nejlepším, co si může zájemce o koupi elektronické cigarety obstarat.