O elektronických cigaretách bylo napsáno mnoho, a téměř každá značka prošla mnoha recenzemi. Tyto recenze lze najít na českých a hlavně zahraničních webech.

V České Republice je fenomén zvaný elektronická cigareta zatím málo známý, avšak v zahraničí na západ od našich hranic je elektronická cigareta velmi rozšířená. Lidé buď přestávají kouřit tabákové cigarety zcela a přecházejí ke kouření elektronické cigarety, někteří kouřením elektronické cigarety omezují konzumaci tabákových výrobků, a některým elektronická cigareta slouží hlavně pro případy, kdy se dostanou na místa, kde se kouřit nesmí. V místech, kde je kouření zakázáno, lze elektronickou cigaretu užívat, jelikož uživatel elektronické cigarety vdechuje a vydechuje pouze vodní páru, ve které je obsažen nikotin a látka dodávající dýmu z elektronické cigarety chuť.

Každá recenze elektronické cigarety se zaměřuje na stejné vlastnosti, tedy nejlépe vždy vycházejí stejné značky, vždy ty, jejichž výroba je pod kontrolou západního světa. Výrobci z Velké Británie a USA chtějí produkt, který je za prvé plně funkční, za druhé spolehlivý a trvanlivý, a za třetí zdravotně nezávadný.

Zdravotní nezávadnost elektronické cigarety je tedy myšlena jako nezávadnost pro plíce e-kuřáka. Nikotin, který elektronická cigareta obsahuje také, je zdraví škodlivý, ale nikoliv tolik jako je škodlivý dehet a další tisíce karcinogenních látek obsažených v tabákových cigaretách pro plíce kuřáka.

Recenze elektronických cigaret vždy hodnotí kvalitu použitých materiálů a kvalitu vaporizéru (atomizéru), jelikož čím kvalitnější materiály, tím delší životnost elektronické cigarety. Čím kvalitnější vaporizér / atomizér, tím je kvalitnější a vydatnější i dým, který elektronická cigareta produkuje.

Všechny recenze elektronické cigarety jsou zaměřeny na hodnotu, kterou Vám výrobce za Vaše peníze poskytne. Levné elektronické cigarety vyráběné v Číně většinou nemají žádné příslušenství. Naopak výrobci, kteří dbají na kvalitu a design, jako britský výrobce SKYCIG, Vám za cenu základního balíčku poskytne dvě kompletní elektronické cigarety (dvě baterie), dvě nabíječky (do zásuvky a do USB), cestovní krabici, přenosnou nabíjecí krabičku s vestavěným akumulátorem a ještě jako bonus 5 kartomizérů (které jsou ekvivalentem pěti krabiček tabákových cigaret)!

Recenze a srovnání elektronických cigaret jsou také zaměřeny na množství a chuť dýmu, který elektronická cigareta uživateli poskytuje. Zde je na špičce elektronická cigareta SKYCIG. Narozdíl od ostatních výrobců, kteří odebírají nikotinový roztok z několika málo továren v Číně, SKYCIG si nechává vyrábět vlastní nikotinový roztok do svých kartomizérů, na jehož výrobu dohlíží. Nikotinový roztok v kartomizérech SKYCIG tedy obsahuje pouze nikotin a příchuť, přičemž příchutě, které jsou vyráběny exkluzivně pouze pro SKYCIG, jsou mezi uživateli hodnoceny jako nejlepší.

Recenze elektronické cigarety SKYCIG hodnotí SKYCIG jakožto nejlepší a bezkonkurenční i o se týče designu. Design elektronické cigarety SKYCIG je nejlepší ve smyslu vzhledu samotné elektronické cigarety a krabičky SKYCIG, ale i co se týče funkčnosti designu. Krabička SKYCIG je designována tak, že obsahuje akumulátor, který uživateli poskytuje několik nabíkecích cyklů baterie, a tedy uživatel nemusí vyhledat zásuvku při vybití bateri, popř. nosit náhradní baterie po kapsách. navíc se do této nabíjecí krabičky vejde kompletní složená e-cigareta SKYCIG a dalších pět náhradních kartomizérů SKYCIG, to znamená, že máte vždy po ruce minimálně ekvivalent pěti krabiček klasických cigaret.

Zajímá Vás hodnocení SKYCIG od stávajících uživatelů? Zajímá Vás srovnání s jinými značkami elektronických cigaret? Zajímají Vás recenze?

Můžeme se nyní pochlubit tím, že prestižní server smoking.com vyhlásil SKYCIG jakožto nejlepší elektronickou cigaretu na britském trhu, na kterém působí snad již všechny světové značky! Doufáme, že stejně dobrých ohlasů se nám dostane i od Vás, našich českých zákazníků - budeme rádi, pokud nám napíšete svůj názor na tomto webu v sekci "Vaše ohlasy" či přes facebook www.facebook.com/SKYCIGCZ.

Pokud hovoříte anglicky, lze najít mnoho výpovědí uživatelů, recenzí, a hodnotících a srovnávacích recenzí na serveru www.youtube.com:

http://www.youtube.com/watch?v=u2dTNZWx3yw

http://www.youtube.com/watch?v=aBFssX55R6g&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Ttqeg3ibi5Y

http://www.youtube.com/watch?v=z_30xF9GI4I

http://electroniccigarettenation.com/reviews/sky-cig-starter-kit/

http://www.shop-clanky.cz/elektronicka-cigareta-zdrava-varianta-koureni/

http://blog.firmy-hk.cz/p11584-elektronicka-cigareta-SKYCIG-a-prislusenstvi/